Braucieni tika īstenoti sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru projektaĀrējo tirgu apgūšanaārējais mārketingsietvaros, ko līdzfinansē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

SIA ZRF „RUMBA” piedalās biedrībasMašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācība (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Apmācību projekta ietvaros tiks apmācīti vairāki SIA ZRF „RUMBA „darbinieki, kuri paaugstinās savas profesionālās prasmes, pilnveidos ražošanas vadības kompetences, arī apgūs jaunas zināšanas tehniskajās jomās.

2008 gada septembrī mūsu uzņēmums svinēja 20 gadu pastāvēšanas jubileju. Uz pasākumu tika aicināti mūsu firmas darbinieki, draugi un sadarbības partneri ne tikai no Latvijas, bet arī no Vācijas, Šveices, Austrijas, Polijas un citām valstīm. Pasākumu apmeklēja arī a/s „Latvijas gāzevaldes priekšsēdētājs Adrians Dāvis. Jubilejas pasākums norisinājās viesnīcas MARITIM PARK HOTEL RIGA telpās.

Sporta aktualitātes:

·  2013/2014

Rumba/LSPA kļūst par astoņkārtēju DAL čempioni!

Ar „Rumba/LSPA” komandas ļoti pārliecinošu triumfu noslēgusies kārtējā Dubultamatieru līgas SPORT2000 Elites grupas sezona. Trenera Jāņa Rimbenieka vadītā komanda pēc divu gadu pārtraukuma atkal atgriezās čempionu tronī, kļūstot par astoņkārtējiem līgas uzvarētājiem.

Par „Rumba/LSPA” komandas neapšaubāmo dominanci spilgti liecina skaitļi – no 28 sezonas spēlēm tika izcīnītas 27 uzvaras un uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt tās spēles, kur komandas pārsvars bija mazāks par desmit punktiem. Izslēgšanas spēlēsstudentiemsīvāko pretestību izrādījaLatvijas Gāzepusfinālā. Šajā turnīra stadijāgāzenieki” no astoņām ceturtdaļām vienā piedzīvoja pamatīgu kritumu, kas maksāja iespējamo vietu finālā. Bet finālā „Rumba/LSPA” varētu teikt iznīcināja „Mārupe/SPORT2000”, katrā no abu spēļu ceturtdaļām gūstot vismaz 20 punktus, uz zaudējot tikai vienu no desmitminūtēm. No iepriekšējās „Rumba” čempionu brigādes ierindā palikuši brāļi Strāķi un Mārtiņš Zemturis, kuri kļuvuši par divkārtējiem DAL čempioniem, bet „Rumbas” sirdis un dvēseles Viktors Piļkevičs un Jānis Odiņš nu jau ir astoņkārtēji DAL čempioni!

Dubultamatierulīgas fināls:

Rumba/LSPA – Mārupe/SPORT2000 sērijā 2-0 (100:67 un 111:70)

2013./14. gada DAL čempioni - "Rumba/LSPA"

Vairāk informācijas par Dubultamatieru līgas SPORT2000 Elites grupas sezonu un tas uzvarētājiem var atrast šeit.

·  2010/2011

"Rumba" triumfē DAL pēc divu gadu pārtraukuma!

Dubultamatierulīgas kārtējā sezona noslēgusies. Pēc divu gadu pārtraukuma čempionu tronī atkal atgriezušies „Rumbas” basketbolisti. Pirms izšķirošās spēles daudzi fakti runāja pret pašreizējiem čempioniem. Pēdējās sezonās ir parādījusies tradīcija, ka izšķirošajās spēlēs (fināls, par 3., 5 un 7.vietu) uzvar viesu komandas. Pēdējās divās spēlēs šajā sezonā visām finālspēlēm un cīņām par bronzas medaļām no 13 mačiem tikai vienā (!) bija uzvarējuši laukuma saimnieki. Svarīgākais faktors, kas mazinājaLatvijas Gāzesizredzes uzvarēt, gan bija divu atslēgas spēlētāju iztrūkums. Muguras trauma malā lika palikt Normundam Feierbergam. Pēc viņa lieliskā snieguma otrajā spēlē,tas bija milzu zaudējums. Ne mazāka problēma bija spēlējoša trenera Oskara Kalniņa nepiedalīšanās mača augstas temperatūras dēļ. Piekritīsiet, ka iztrūkumi diezgan pamatīgi. „Rumba” pretī lika visus sezonas otrajā pusē palikušos spēlētājus, kas komandu izveda cauri play-off sietam.

&nbspLatvijas Gāzepirmajā spēles daļā izskatījās ļoti solīdi arī bez diviem saviem līderiem. Sakumā izrāviens 14:0 (rezultāts 14:4), pēc tam atrašanās vadībā ar 22:14, 28:20, 31:24, 35:27, bet tad sākās izrādes otrais cēliens, kas pēkšņi samainīja komandas lomām.

Otrā puslaika sākumā „Rumba” sāka ar agresīvu segšanu pa visu laukumu. „Gāzeniekustas izsita no ritma, ka viņi bumbu zaudēja uz līdzenas vietas. Vairāk minūti viņi netika pat pāri centram. Mājnieku izpildījumā sekoja īsta kļūdu lavīna, kuru „Rumba” ar ātrajiem un pusātrajiem uzbrukumiem pārvērta vieglos punktos. Oskara Kalniņa divi minūtes pārtraukumi cerēto rezultātu nedeva. Neatradās neviens spēlētājs, kurš pavilktu komandu. Trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās sākumā „Rumba” no 40:41 panāca 58:43. Šajā brīdī cīņas liktenis arī tika izšķirts. Bija redzams, ka „gāzeskomandai jauda ir gājusi mazumā, turpretī „Rumbas” komanda jau laukumā lidoja. Varbūt spēles gala rezultāts īsti neatspoguļo cīņas gaitu (69:50). Tomēr atkal uzvarēja viesi, pagarinot DAL finālsēriju interesanto statistikuviesi uzvarējuši jau pēdējās septiņas finālspēles pēc kārtas.

&nbsp„Rumba” kļuvusi par septiņkārtējiem DAL čempioniem. Kopš 2002. gada, kad komanda pirmo sezonu uzvarēja mūsu līgā komandas sastāvs krietni mainījies. Pamatīgas izmaiņas notika arī pirms šīs sezonas. Visus šos gadus ar komandu kopā izgājuši trīs vīri. Viktors Piļkēvičs, komandas šefs Jānis Odiņš un Sergejs Samohins, kurš gan play-off mačos nepiedalījās, bet čempiontitulu noteikti viņa rēķinā ieskaitīsim. Visa augstākminētā trijotne var lepoties ar septiņiem DAL čempiontituliem. Komandas spēlējošajam trenerim Edgaram Surakam piektais tituls. Interesanti, ka Artūrs Piļkēvičs piedalījies pirmajā un septītajā čempiontitula izcīnīšanā.

DAL trešā finālspēle

Latvijas Gāze – Rumba 50:69 (14:10, 17:17, 12:24, 7:17), sērijā 1-2 26.05.2011., „Latvijas Gāzeszāle. Tiesneši: A.Aunkrogers, I.Baumanis. LG: R.Kalniņš 12, R.Eglītis 10, J.Patmalnieks 10, An.Veinbergs 6, A.Pogiņš 5, A.Svirido 4, R.Miķelsons 2, E.Lapsalis 1, O.Kalniņš. Rumba: G.Strāķis 16, A.Piļkēvičs 13, N.Miezis 11, M.Rozenbergs 8, M.Zemturis 8, A.Strāķis 6, K.Alles 4. E.Suraks 3, Dž.Brooks.

·  2009 gada maijs
    SIA” RUMBA” basketbola komanda saspringtā cīņā ieguva bronzas medaļas Latvijas Dubultamatieru Līgas sacensībās. Jāsaka, ka līdz šī gada Rumbas vienība pamanījās jau sešas reizes kļūt par šīs līgas uzvarētājiem, bet šogad nāksies samierināties ar trešo vietu. Komandā piedalās vairāki uzņēmuma darbinieki ar spēlējošo treneri un firmas vadītājuvaldes priekšsēdētāju Viktoru Piļkēviču priekšgalā.

·  2009 gada oktobris
    Sākusies jauna basketbola sezona Latvijas DAL līgā, un ZRF „Rumba” SIA basketbolisti pirmajā sezonas spēlē ar rezultātu 88:72 pieveica sāncenšus no Rīgas Centrālas Namu Pārvaldes (RCNP).